HaberlerGündemCovid-19 kurallarına uymayan 672 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayan 672 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske takma kuralı ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 672 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarına uymayan 672 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus (Covid-19) önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “Dün 296 şahsa sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal etmekten, 6 şahsa karantina hükümlerine aykırı davranmaktan, 20 yaş altındaki 2 şahıs ile 368 şahsa ise sokağa çıkma yasağını ihlal etmekten idari yaptırım uygulanmış, ayrıca 272 işyeri denetlenmiştir.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER