HaberlerGündemCovid-19 kurallarına uymayan 422 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayan 422 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 422 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarına uymayan 422 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerle ile ilgili bilgi verilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

“Dün 112 şahsa sosyal mesafe ve maske kuralını ihlalden,  bir şahsa karantina hükümlerine aykırı davranmaktan, 309 şahsa ise sokağa çıkma yasağını ihlal eden idari yaptırım uygulanmış. Maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 201 şahıs ise ikaz edilmiş. Ayrıca 251 işyeri denetlenmiştir.”

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER