HaberlerGündemCovid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 421 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte Covid-19 önlemleri kapsamında denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “11 Ocak günü karantina hükümlerine aykırı davranan 1, sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 387,sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 33 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 66 şahıs ise ikaz edilmiş 376 işyeri denetlenmiştir.” denildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER