HaberlerGündemCovid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 421 kişiye para cezası verildi.

Covid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte Covid-19 önlemleri kapsamında denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “11 Ocak günü karantina hükümlerine aykırı davranan 1, sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 387,sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 33 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 66 şahıs ise ikaz edilmiş 376 işyeri denetlenmiştir.” denildi.  

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’te kar yağışı öncesi tedbirler alındıGaziantep’te kar yağışı öncesi tedbirler alındıOkunmadan imzalanan sözleşmeler mağdur ediyorOkunmadan imzalanan sözleşmeler mağdur ediyorEfkan Ala: "İnsanlar anneleri ile kendi ana dillerinde konuşamıyorlardı"Efkan Ala: "İnsanlar anneleri ile kendi ana dillerinde konuşamıyorlardı"Türkiye’de başörtüsünün yasal durumu nedir?Türkiye’de başörtüsünün yasal durumu nedir?​Bir âlim daha Hakk'a yürüdü​Bir âlim daha Hakk'a yürüdü
SIRADAKİ HABER