HaberlerGündemCovid-19 ile mücadelede "yerinde karar" dönemine yarın geçiliyor

Covid-19 ile mücadelede "yerinde karar" dönemine yarın geçiliyor

Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında yarın yeni bir dönem başlıyor. Yeni dönemde, il bazında haftalık vaka ortalaması açıklanacak.

Covid-19 ile mücadelede "yerinde karar" dönemine yarın geçiliyor

Yarından itibaren, il bazında "7 günlük vaka" sayılarının ortalaması, canlı olarak yayınlanacak. Böylelikle, il hıfzıssıhha kurulları bölgesel bazda yeni tedbirleri veya gevşetme kararlarını hayata geçirebilecek.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Coronavirus Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada salgın yönetiminde "yerinde karar dönemi"ne geçeceklerini belirtmişti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER