HaberlerGündemÇorum Tarım Fuarı'na ilgi büyük

Çorum Tarım Fuarı'na ilgi büyük

Çorum Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nda, ekipman almak isteyen çiftçiler aradıkları her şeyi bulmanın mutluluğu yaşarken stant açan firma ve esnaflar da satışlardan memnun. Dört gün devam edecek olan 40 ilden 400 firmanın katıldığı fuara çiftçiler yoğun ilgi gösteriyor. Atlas Uluslararası Fuarcılık şirketi adına konuşan Fevzi Atasagun, fuara 40 ilden 400 firmanın katıldığını tekrarladı. ''Ülkem

Çorum Tarım Fuarı'na ilgi büyük
Çorum Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nda, ekipman almak isteyen çiftçiler aradıkları her şeyi bulmanın mutluluğu yaşarken stant açan firma ve esnaflar da satışlardan memnun.
Dört gün devam edecek olan 40 ilden 400 firmanın katıldığı fuara çiftçiler yoğun ilgi gösteriyor. Atlas Uluslararası Fuarcılık şirketi adına konuşan Fevzi Atasagun, fuara 40 ilden 400 firmanın katıldığını tekrarladı. ''Ülkemizin en büyük tarım fuarı olma iddiasıyla yola çıktık'' diye konuşan Atasagun, fuarın pazar günü akşamına kadar devam edeceğini belirtti. Geçen yıl aynı fuarın katılımcı sayısının 250 bin olduğunu dile getiren Atasagun, bu yılda sayının artmasını beklediklerini ifade etti. Atasagun "Bu yıl 400 firmaya ulaştık. Bu fuarı geleneksel hale getirip, daha kapsamlı organizasyonlar yapılacaktır"
Fuara New Holland traktörleri adına katılan Karakaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Karakaş, ilk gün 26 traktör satarak önemli bir başarıya imza attıklarını söyledi. Karakaş, "Biz firmanın 26 yıldır bayisiyiz. Firmamız traktör piyasasının yüzde 65'ini elinde bulunduruyor. Çiftçilerin her türlü talebini yerine getiren çok geniş bir ürün ağına sahibiz. Parçamız bol ve ucuz. O nedenle özellikle tercih ediliyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER