HaberlerGündemÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı

Çöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı

Gaziantep’te Suriyeli ailenin yaşadığı 2 katlı metruk binanın çökmesi sonucu enkaz altında kalan anne ve 3 çocuğu, AFAD, UMKE ve itfaiye ekipleri tarafından enkazdan yaralı olarak çıkarıldı.

Çöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı

Olay, merkez Şahinbey ilçesi Savcılı Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Suriyeli Halebi ailesinin yaşadığı 2 katlı metruk bina henüz bilinmeyen nedenle çöktü. Binanın çöktüğünü görenlerin haber vermesi üzerine bölgeye çok sayıda AFAD, itfaiye, UMKE, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Çöken binada arama kurtarma çalışması başlatan ekipler, enkaz altında kalan anne Fatma Rahman (60) ile çocukları Ömer (25), Ahmet (22) ve Muhammed Cesim’i (20), enkazdan yaralı olarak çıkardı.

Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Rahman’ın durumunun ağır olduğu bildirildi.

Binada arama kurtarma çalışmaları sonlandırılırken polis ekipleri çevredeki önlemlerini sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER