HaberlerGündemÇok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Batman’da bir evde ve otobüs terminalinde yapılan aramada uyuşturucu ele geçirilirken olayla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, jandarma ekiplerince yürütülen çalışma sonucunda, il merkezinde bir evde yapılan aramada 43 extacy hap, bir av tüfeği ve 6 av tüfeği fişeği ele geçirildiği belirtildi. Konuyla ilişkili 2 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminalinde ise 2 şüpheli şahsın üst ve eşyalarında yapılan aramada gizlenmiş vaziyette 683 gram kubar esrar maddesi ele geçirildiği ifade edilen açıklamada, konuyla ilgili 2 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER