HaberlerGündemÇok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Batman’da bir evde ve otobüs terminalinde yapılan aramada uyuşturucu ele geçirilirken olayla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, jandarma ekiplerince yürütülen çalışma sonucunda, il merkezinde bir evde yapılan aramada 43 extacy hap, bir av tüfeği ve 6 av tüfeği fişeği ele geçirildiği belirtildi. Konuyla ilişkili 2 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminalinde ise 2 şüpheli şahsın üst ve eşyalarında yapılan aramada gizlenmiş vaziyette 683 gram kubar esrar maddesi ele geçirildiği ifade edilen açıklamada, konuyla ilgili 2 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Türkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatTürkmen: 28 Şubat mağduriyetlerinin bitmesi için yeni anayasa bir fırsatİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldı
SIRADAKİ HABER