HaberlerGündemÇok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Batman’da bir evde ve otobüs terminalinde yapılan aramada uyuşturucu ele geçirilirken olayla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, jandarma ekiplerince yürütülen çalışma sonucunda, il merkezinde bir evde yapılan aramada 43 extacy hap, bir av tüfeği ve 6 av tüfeği fişeği ele geçirildiği belirtildi. Konuyla ilişkili 2 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminalinde ise 2 şüpheli şahsın üst ve eşyalarında yapılan aramada gizlenmiş vaziyette 683 gram kubar esrar maddesi ele geçirildiği ifade edilen açıklamada, konuyla ilgili 2 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER