HaberlerGündemÇok sayıda suçtan aranan 2 şahıs yakalandı

Çok sayıda suçtan aranan 2 şahıs yakalandı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 4 dosyadan 16 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan M.S. ile 3 dosyadan 20 yıl 2 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan R.S.’nin yakalanarak cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Çok sayıda suçtan aranan 2 şahıs yakalandı

Emniyet açıklamasında, “Ekiplerimiz tarafından Gültepe Mahallesi İbrahim Hakkı Caddesi üzerinde durdurulan M.S. isimli şahsın yapılan UYAP sorgulamasında; Silahla Yağma suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezası, Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası, Binanın Eklentileri İçinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası olmak üzere toplam 4 dosyadan 16 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı anlaşılmıştır.” denildi.

M.S.’nin İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği belirtildi.

Bir diğer açıklamada, “Ekiplerimiz tarafından Körik Mahallesi 109. Sokak üzerinde durdurulan R.S. isimli şahsın yapılan UYAP sorgulamasında; Birden Fazla Kişi Tarafından Gece Vakti Silahla Yağma suçundan 12 yıl 13 ay 15 gün hapis cezası, Başkasını Bir Malı Teslimi veya Malın Alınmasına Karşı Koymamaya Mecbur Kılmak Suretiyle Yağma suçundan 4 yıl 12 ay hapis cezası, Silahla Tehdit suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezası olmak üzere toplam 3 dosyadan 20 yıl 2 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı anlaşılmıştır.” ifadelerine yer verildi.

R.S.’nin İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER