HaberlerGündemÇocukların Sevdiği Pepee Malatya"da

Çocukların Sevdiği Pepee Malatya"da

Çocukların sevdiği çizgi film kahramanı Pepee, Malatya'da sevenleri ile buluşacak.

Çocukların Sevdiği Pepee Malatya"da
Çocukların sevdiği çizgi film kahramanı Pepee, Malatya'da sevenleri ile buluşacak.

Yapılan açıklamada, “Türk çocuklarının en sevdiği çizgi kahramanların başında gelen ve söylediği şarkılar ile tüm Türkiye'nin kalbinde taht kuran Pepee, Haziran ayında da ülkemizi dolaşmaya ve miniklerle buluşmaya devam ediyor. Sadece çocuklara değil, anne babalarına da keyif dolu anlar yaşatan Pepee, 1 Haziran Cumartesi günü Malatya Kongre Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak.

Söylediği şarkılarla bir fenomen haline gelen Pepee, Malatyalı minikler ve aileleriyle 2 farklı seansta bir araya gelecek ve konserinde, çizgi filmlerinde söylediği pek çok şarkıyı seslendirecek. İlk seans 15:00’de, ikinci seans ise 18:00’de başlayacak.

Nisan ayında Konya’da 30 bin kişiye stadyum konseri veren Pepee, geçtiğimiz yıl ilk konserini dünya yıldızlarını ağırlayan Turkcell Kuruçeşme Arena’da vermiş, konseri tamamen dolu olan sanatçılar arasında yer almıştı” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Kaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıYoutube'dan Hazreti Muhammed'e hakaret eden kişiye soruşturmaYoutube'dan Hazreti Muhammed'e hakaret eden kişiye soruşturmaKuzey ve batı bölgeler için fırtına uyarısıKuzey ve batı bölgeler için fırtına uyarısı
SIRADAKİ HABER