HaberlerGündem“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

Merkezi Avrupa'da bulunan uluslararası yardım kuruluşu İHO EBRAR, Türkiye'de yardım çalışmalarına devam ediyor.

“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

İHO EBRAR, Elazığ’da fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına giyecek yardımında bulundu.

Yapılan yardım çalışması hakkında bilgi veren İHO EBRAR Elazığ Temsilcisi Abdulkadir Şenoğlu, fakir ve muhtaç ailelere yaptıkları yardımlara aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Şenoğlu, “İHO EBRAR olarak ‘Çocuklar Üşümesin’ kampanyası çerçevesinde Elazığ'da fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına giyim yardımında bulunduk. Elazığ'da 50 çocuğumuzu giydirdik. Tespit ettiğimiz fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına kışlık ayakkabı, mont, bere, atkı, tayt ve çorap yardımında bulunduk, sevinçlerine ortak olduk. Katkıda bulunan tüm hayırseverlerimizden Rabbim razı olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

Faaliyetlerine devam edeceklerini belirten Şenoğlu, “Bundan sonraki süreçte de hayırseverlerimizin yapmış olduğu yardımlarla daha çok yardıma muhtaç aileye ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtulduTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtulduHeyelanın kapattığı yol açıldıHeyelanın kapattığı yol açıldıYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacakMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacak
SIRADAKİ HABER