HaberlerGündem“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

Merkezi Avrupa'da bulunan uluslararası yardım kuruluşu İHO EBRAR, Türkiye'de yardım çalışmalarına devam ediyor.

“Çocuklar Üşümesin” sloganıyla yapılan yardımlar devam ediyor

İHO EBRAR, Elazığ’da fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına giyecek yardımında bulundu.

Yapılan yardım çalışması hakkında bilgi veren İHO EBRAR Elazığ Temsilcisi Abdulkadir Şenoğlu, fakir ve muhtaç ailelere yaptıkları yardımlara aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Şenoğlu, “İHO EBRAR olarak ‘Çocuklar Üşümesin’ kampanyası çerçevesinde Elazığ'da fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına giyim yardımında bulunduk. Elazığ'da 50 çocuğumuzu giydirdik. Tespit ettiğimiz fakir ve muhtaç ailelerin çocuklarına kışlık ayakkabı, mont, bere, atkı, tayt ve çorap yardımında bulunduk, sevinçlerine ortak olduk. Katkıda bulunan tüm hayırseverlerimizden Rabbim razı olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

Faaliyetlerine devam edeceklerini belirten Şenoğlu, “Bundan sonraki süreçte de hayırseverlerimizin yapmış olduğu yardımlarla daha çok yardıma muhtaç aileye ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER