HaberlerGündem​"Çocuklar Üşümesin" programı kapsamında 130 çocuk giydirildi

​"Çocuklar Üşümesin" programı kapsamında 130 çocuk giydirildi

​Bu kış başlatılan ve hayırseverler tarafından büyük teveccüh gösterilen proje kapsamında, Elazığ'da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kışlık giyecek yardımları yapıldı.

​"Çocuklar Üşümesin" programı kapsamında 130 çocuk giydirildi

Elazığ Umut Kervanı tarafından desteklenen proje kapsamında çocuklara giyim ve ayakkabı yardımları yapılmaya devam ediyor. Proje ile birlikte çocukların kışı sıcak geçirmeleri hedefleniyor.

Yardım çalışmalarıyla ilgili açıklamada bulunan Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Nihat Bakşi, Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Elazığ’da da çalışmalarına devam ettiklerini smyledi.

Programın içeriği hakkında bilgi veren Bakşi, “Öncelikle böyle bir programın uygulayıcısı olarak bizi seçen Allah’a hamd ederiz. Bugün Elazığ’da 130 muhtaç çocuğa hayırseverlerin katkılarıyla ‘Çocuklar Üşümesin’ kampanyası kapsamında yardımda bulunduk. Her bir çocuğumuza bot, mont, bere, atkı ve çorap yardımında bulunduk. Rabbim yardımda bulunan tüm hayırseverlerden razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Umut Kervanı olarak hayırseverlere teşekkürlerini dile getiren Bakşi, “Yardımlar geldiği sürece muhtaç ailelere köprü olma vazifesini gerçekleştireceğiz inşallah.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER