HaberlerGündem​"Çocuklar Üşümesin" programı kapsamında 130 çocuk giydirildi

​"Çocuklar Üşümesin" programı kapsamında 130 çocuk giydirildi

​Bu kış başlatılan ve hayırseverler tarafından büyük teveccüh gösterilen proje kapsamında, Elazığ'da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kışlık giyecek yardımları yapıldı.

​"Çocuklar Üşümesin" programı kapsamında 130 çocuk giydirildi

Elazığ Umut Kervanı tarafından desteklenen proje kapsamında çocuklara giyim ve ayakkabı yardımları yapılmaya devam ediyor. Proje ile birlikte çocukların kışı sıcak geçirmeleri hedefleniyor.

Yardım çalışmalarıyla ilgili açıklamada bulunan Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Nihat Bakşi, Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Elazığ’da da çalışmalarına devam ettiklerini smyledi.

Programın içeriği hakkında bilgi veren Bakşi, “Öncelikle böyle bir programın uygulayıcısı olarak bizi seçen Allah’a hamd ederiz. Bugün Elazığ’da 130 muhtaç çocuğa hayırseverlerin katkılarıyla ‘Çocuklar Üşümesin’ kampanyası kapsamında yardımda bulunduk. Her bir çocuğumuza bot, mont, bere, atkı ve çorap yardımında bulunduk. Rabbim yardımda bulunan tüm hayırseverlerden razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Umut Kervanı olarak hayırseverlere teşekkürlerini dile getiren Bakşi, “Yardımlar geldiği sürece muhtaç ailelere köprü olma vazifesini gerçekleştireceğiz inşallah.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kazım Karabekir paylaşımıCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kazım Karabekir paylaşımıİşten çıkarılan işçiler eylem yaptıİşten çıkarılan işçiler eylem yaptıCumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı varCumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı varVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulunduVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulunduAğrı halkı doğalgaz ve elektrikte yüksek faturalara çözüm bekliyorAğrı halkı doğalgaz ve elektrikte yüksek faturalara çözüm bekliyor
SIRADAKİ HABER