HaberlerGündemÇocuk parklarındaki oyun gruplarını kırıp zarar verdiler

Çocuk parklarındaki oyun gruplarını kırıp zarar verdiler

​Adıyaman’da kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler çocukların eğlence yeri olan parklardaki oyun gruplarına ve bankları kırarak zarar verdi.

Çocuk parklarındaki oyun gruplarını kırıp zarar verdiler

Adıyaman Belediyesi tarafından şehrin birçok noktasında yapılan parklardaki çocuk oyun guruparının bazıları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilmesi tepkilere neden oldu.

Oyun gruplarının yakılıp, kırıldığı, bankların kırılarak yerinden söküldüğü parklardaki durumu gören vatandaşlar, “Parklar başta çocuklarımız olmak üzere hepimizin nefes aldığı alanlardır. Buralara zarar veren insanlar bir an önce bulunup, ruh hallerinden dolayı toplumdan uzaklaştırılmalıdır.” Diyereke tepki verdi.

Adıyaman Belediyesi de sosyal medya hesaplarından konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Birkaç sorumsuz için iyi şeyler yapmayı bırakmayacağız. Lütfen parklardaki oyun grubu ve banklara zarar veren sorumsuz insanları gördüğünüzde 155 ve 153’e bilgi veriniz.” uyarısında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

​İstanbul esnafı "kontrollü normalleşme" sürecini değerlendirdi​İstanbul esnafı "kontrollü normalleşme" sürecini değerlendirdiSilopi'de trafik akışının sağlanması için yeni düzenlemeler yapıldı Silopi'de trafik akışının sağlanması için yeni düzenlemeler yapıldıMardin Valisi Demirtaş Covid-19 aşısı olduMardin Valisi Demirtaş Covid-19 aşısı olduYumurta yüklü ticari araç alev aldıYumurta yüklü ticari araç alev aldıFETÖ'den aranan şahıs Adıyaman'da yakalandıFETÖ'den aranan şahıs Adıyaman'da yakalandı
SIRADAKİ HABER