HaberlerGündemÇobankaya Kır Evleri, eylül ayında hizmete girecek

Çobankaya Kır Evleri, eylül ayında hizmete girecek

Uludağ Milli Parkı’nda yapımı devam eden Çobankaya Ahşap Kır Evleri eylül ayında hizmete girecek. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Uludağ Milli Parkına çalışma ziyaretinde bulundu. Genel Müdür Ahmet Özyanık, dört mevsim kullanıma açık bulundurulabilecek kır evlerinin iç tefrişat çalışmalarını inceledi.

Çobankaya Kır Evleri, eylül ayında hizmete girecek
Uludağ Milli Parkı’nda yapımı devam eden Çobankaya Ahşap Kır Evleri eylül ayında hizmete girecek.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Uludağ Milli Parkına çalışma ziyaretinde bulundu. Genel Müdür Ahmet Özyanık, dört mevsim kullanıma açık bulundurulabilecek kır evlerinin iç tefrişat çalışmalarını inceledi.

Milli Parklar Daire Başkanı Hamza Sezer ve Bölge Müdürü Yahya Güngör, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sarıalan’da yapımı devam eden kır evleri çalışmaları ile birlikte yöresel ürünler satış büfeleri ve kır kahvesi, Karabelen mevkiinde yapımı tamamlanan idare ve ziyaretçi merkezi ile alan düzenleme çalışmalarını devam ettiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Ezan bir milletin özgürlük nişanesidirEzan bir milletin özgürlük nişanesidir​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacak​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacakHatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldı
SIRADAKİ HABER