HaberlerGündemCizre Umut Kervanı yetimlerin yüzünü güldürdü

Cizre Umut Kervanı yetimlerin yüzünü güldürdü

Cizre Umut Kervanı, hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi görmeye devam ediyor. Beraat Kandili münasebetiyle ilçede tespit edilen yetim ve muhtaç ailelere gıda paketi, kırmızı et ve giyim yardımı ulaştırdı.

Cizre Umut Kervanı yetimlerin yüzünü güldürdü

Cizre Umut Kervanı, Beraat kandili nedeniyle ilçede tespit edilen yetim ve yardıma muhtaç 30 aileye kırmızı et, 32 aileye gıda kolisi ve 4 yetim çocuğa giyim yardımında bulundu.

Cizre Umut Kervanı Dernek Başkanı Adar Aşut, "Cizre Umut Kervanı olarak mübarek Beraat kandili münasebetiyle ilçede tespit ettiğimiz yetim ve muhtaç 32 aileye gıda kolisi, 30 aileye kırmızı et ve 4 yetim kardeşimize de giyim yardımında bulunduk. Allah hayırseverlerimizden razı olsun. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Beraat Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER