HaberlerGündemCizre Kızılay gönüllülerinden sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

Cizre Kızılay gönüllülerinden sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

Şırnak’ta, Cizre Kızılay gönüllüleri, Covid-19 salgını süresince göstermiş oldukları gayret ve fedakârlık nedeniyle kentte vaka sayısının düşmesinde emekleri olan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek teşekkür etti.

Cizre Kızılay gönüllülerinden sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

Sağlık Bakanlığının verilerine göre Şırnak, 20-26 Şubat'ta her 100 bin kişide 2,92 ile düşük riskli iller arasında birinci sırada ve mavi kategoride yer aldı. Bu başarı sebebiyle Doktor Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi personelini ziyaret eden Kızılay gönüllüleri, sağlık çalışanlarına çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Gönüllülerden Emin Haşimi “Şırnak en düşük vaka sayısında birinci sırada ve mavi kategoride yer aldı. Cizre Kızılay Gönüllü Merkezi gönüllüleri olarak, bu başarıda büyük payları olan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek şükran ve hürmetlerimizi ilettik. Gönüllülük amaçlarımızdan birisi de şehrimize ve ülkemize hizmet etmek. Bu anlamda, kurallara uymak ve sağlık çalışanlarımızın uyarılarına riayet ederek bu hizmeti sağlayabilir bu başarıyı koruyabiliriz.” dedi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER