HaberlerGündemCizre Kızılay gönüllülerinden sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

Cizre Kızılay gönüllülerinden sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

Şırnak’ta, Cizre Kızılay gönüllüleri, Covid-19 salgını süresince göstermiş oldukları gayret ve fedakârlık nedeniyle kentte vaka sayısının düşmesinde emekleri olan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek teşekkür etti.

Cizre Kızılay gönüllülerinden sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti

Sağlık Bakanlığının verilerine göre Şırnak, 20-26 Şubat'ta her 100 bin kişide 2,92 ile düşük riskli iller arasında birinci sırada ve mavi kategoride yer aldı. Bu başarı sebebiyle Doktor Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi personelini ziyaret eden Kızılay gönüllüleri, sağlık çalışanlarına çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Gönüllülerden Emin Haşimi “Şırnak en düşük vaka sayısında birinci sırada ve mavi kategoride yer aldı. Cizre Kızılay Gönüllü Merkezi gönüllüleri olarak, bu başarıda büyük payları olan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek şükran ve hürmetlerimizi ilettik. Gönüllülük amaçlarımızdan birisi de şehrimize ve ülkemize hizmet etmek. Bu anlamda, kurallara uymak ve sağlık çalışanlarımızın uyarılarına riayet ederek bu hizmeti sağlayabilir bu başarıyı koruyabiliriz.” dedi. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER