HaberlerGündemCizre’de Çanakkale Şehitleri anısına Mevlid-i Şerif okutuldu

Cizre’de Çanakkale Şehitleri anısına Mevlid-i Şerif okutuldu

Şırnak’ın Cizre ilçesinde 18 Mart Çanakkale Şehitleri için Nuh Nebi Camisinde Kur'an-ı Kerim ve Mevlit okutuldu, dualar edildi.

Cizre’de Çanakkale Şehitleri anısına Mevlid-i Şerif okutuldu

Cizre Müftülüğünce düzenlenen ‘Çanakkale Şehitleri' adına okunan Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif programına Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Davut Sinanoğlu'nun yanı sıra çoksayıda vatandaşlar katıldı.

Sinanoğlu, "Çanakkale şehitleri başta olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnetle ve saygıyla anıyorum, mekanları cennet olsun." dedi.

Program toplu olarak yapılan duanın ardından sona erdi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER