HaberlerGündemCizre Belediyesi Zafer Bayramı kutlamalarına katılmadı

Cizre Belediyesi Zafer Bayramı kutlamalarına katılmadı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 92'inci yıldönümü nedeniyle Şırnak’ın Cizre ilçesinde yapılan çelenk sunma ve bayram törenine Cizre Belediyesi’nden kimse katılmadı.

Cizre Belediyesi Zafer Bayramı kutlamalarına katılmadı
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 92'inci yıldönümü nedeniyle Şırnak’ın Cizre ilçesinde yapılan çelenk sunma ve bayram törenine Cizre Belediyesi’nden kimse katılmadı.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 92'inci yıldönümü nedeniyle Şırnak’ın Cizre ilçesinde Atatürk Büstü'ne çelenkler sunuldu. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 92'inci yıldönümü nedeniyle yapılan etkinlikler kapsamında tören düzenlendi. Törene Cizre Kaymakamı Şenol Koca, Garnizon Komutanı Hava Savunma Kurmay Albay Onur Özden, İlçe Jandarma Komutanı Savaş Çağlayan, İlçe Emniyet Müdürü Ozan Başorgan ve kamu kurum amirleri ile askeri erkân hazır bulundu. Çelenk sunma törenine Cizre Belediyesi'nden kimsenin katılmaması dikkat çekti. Çelenk sunma töreninden sonra tarihi Cizre İçkale’de kutlamalar yapıldı.

İlk defa Cizre Kalesi’nde yapılan Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Cizre Kaymakamı Şenol Koca ve Garnizon Komutanı Hava Savunma Kurmay Albay Onur Özden yürüyerek törene katılan vatandaşları ve askeri erkanı selamladı, bayramlarını kutladı. Ardından günün anlam ve önemini anlatan bir konuşma yapıldı. Daha sonra Cizre Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nden gelen minik sporcular spor gösterileri yaptı. Daha önce yapılan yarışmalarda dereceye giren minik sporculara kupa, madalya ve çeşitli hediyeler verildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı askerlerin geçit töreniyle sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER