HaberlerGündemCinsel sapkınlardan 2'si tutuklandı

Cinsel sapkınlardan 2'si tutuklandı

Boğaziçi Üniversitesi önünde Kâbe-i Muazzama fotoğrafının yere serilmesi küstahlığına ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 4 cinsel sapkın gruhundan 2'si tutuklandı.

Cinsel sapkınlardan 2'si tutuklandı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Boğaziçi Üniversitesi önünde Kâbe fotoğrafının yere serilmesine ilişkin resen soruşturma başlatmış; İçişleri Bakanı Soylu da 4 kişinin gözaltına alındığını açıklamıştı.

Boğaziçi Üniversitesinde düzenlenen provokasyonda Kâbe fotoğrafı yere serilip üzerine cinsel sapkınları temsil eden paçavralar yerleştirilmişti. Görüntüler, büyük tepki çekmişti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının konuya ilişkin re'sen başlattığı soruşturma sonucunda 2 sapkın tutuklanırken 2 sapık için de ev hapsi kararı verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER