HaberlerGündemÇıkan yanında samanları yanan köylüler mağdur oldu

Çıkan yanında samanları yanan köylüler mağdur oldu

Bitlis'in Tatvan ilçesine bağlı Göllü (Akisagoli) köyünde, gece yarısı 3 samanlıkta henüz belirlenmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.

Çıkan yanında samanları yanan köylüler mağdur oldu

Edinilen bilgiye göre, Köylülerin samanını koydukları 3 ahırda belirlenmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını fark eden köylüler, itfaiyeye haber verdi.

Şiddetli rüzgarın etkisiyle yangın kısa sürede ahırda bulunan samanı küle çevirdi. Olay yerine gelen Tatvan itfaiye ekipleri, köylülerin yardımıyla yangını kontrol altına alırken, her üç ahırda bulunan samanlar tamamen yandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER