HaberlerGündemÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldı

Çiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldı

“Seracılığı Geliştirme Projesi” kapsamında Batman İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin hibe desteğiyle 29 çiftçiye birer dekar alanda kullanılmak üzere sera naylonu dağıtımı yapıldı.

Çiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldı

Çiftçi Eğitim Merkezinde düzenlenen dağıtım törenine; Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün, Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, Batman Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Adnan İnanç ve çiftçiler katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Müdürü Mehmet Gün, 29 çiftçiye birer dekar alanda kullanılmak üzere sera naylonu dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Gün "Bugün burada ilimizde seracılığı geliştirme projesi kapsamında Batman İl Özel İdaresinin hibe desteğiyle 29 çiftçimize sera naylonu dağıtımı yaptık. Özellikle naylon desteği için Valimiz Sayın Hulusi Şahin'e teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca sera naylonu desteğinin çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyor, bol ve bereketli bir yıl temenni ediyorum." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER