HaberlerGündemCHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı il protokolüne hediye olarak içki gönderdi

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı il protokolüne hediye olarak içki gönderdi

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı il protokolüne, içinde alkollü içeceğinde yer aldığı 250 TL değerinde sözde hediye paketi gönderdi. CHP'li Mersin Milletvekili ise Belediye Başkanının gönderdiği bu pakete teşekkür etti.

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı il protokolüne hediye olarak içki gönderdi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, il protokolüne içinde alkol, nar, çerez ve çeşitli tatlıların bulunduğu 250 TL'lik yılbaşı paketi gönderdiği iddia edildi.

İddiaya tepki gösteren bir vatandaşı sosyal medya hesabı üzerinden alıntılayan CDP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, "Bu şarap Mersin’in Silifke İlçesinde üretilen üzümlerden yapılmıştır. "Yerli ve millidir!"  Bunun gibileri ciddiye almayın. Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer'e tekrardan teşekkür ederiz." şeklinde paylaşımda bulundu.

Vahap Seçer'in gönderdiği iddia edilen hediye paketlerinin, 2021 yılı temennilerinin bulunduğu paket, ulaşan isimler tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

Konu ile ilgili belediye tarafından, paketin kaç kişiye dağıtıldığı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER