HaberlerGündemÇeşitli suçlardan aranan 97 kişi yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan 97 kişi yakalandı

Gaziantep’te yapılan asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 97 şüpheli yakalandı.

Çeşitli suçlardan aranan 97 kişi yakalandı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde asayiş uygulaması, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar gerçekleştirildiği belirtildi.

Asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 97 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda 105 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 17’sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda, uyuşturucu, silah ve çeşitli çalıntı malzemelerin ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER