HaberlerGündemÇeşitli suçlardan aranan 2 bin 402 kişi yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan 2 bin 402 kişi yakalandı

Türkiye genelinde yapılan "Güven Huzur Uygulaması" kapsamında çeşitli suçlardan araması bulunan 2 bin 402 kişi gözaltına alındı.

Çeşitli suçlardan aranan 2 bin 402 kişi yakalandı

Emniyet, Jandarma ve Sahil Güvenlik'ten 59 bin 337 personelin katılımıyla 81 ilde eş zamanlı yapılan uygulamada 5 bin 747 metruk bina, 27 bin 719 umuma açık iş yeri, 192 bin 364 araç kontrol edildi.

Uygulama kapsamında çeşitli suçlardan aranan 2 bin 402 kişi yakalandı.

Yapılan denetimlerde, bir AVM, 21 işletme ve bin 471 kişiye Coronavirus tedbirlerini ihlalden adli ya da idari işlem yapıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER