HaberlerGündemÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Çeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Malatya polisi tarafından yapılan çalışmalarda, 16 arama kaydı ve 15 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahsın yakalandığı, asayiş olaylarında bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildiği bildirildi.

Çeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada, toplamda 16 aranma kaydı ile hırsızlık ve çeşitli suçlardan kesinleşmiş 15 yıl 4 ay 10 gün hapis cezası bulunan şahsın yakalandığı kaydedildi.

Beydağı Mahallesi'nde durdurulan bir şahsın üzerinden 8,50 gram esrar, Emeksiz Caddesi'nde bir şahsın üzerinden 5,78 gram sentetik kannabinoid ile Zaviye Mahallesi'nde durdurulan bir şahıstan 2,27 gram metamfetaminin ele geçirildiği belirtilen açıklamada, Hasanbey Caddesi'nde bir şahsın üzerinden 22 adet extasy hap ile 5 adet uyuşturucu hapın ele geçirildiği ifade edildi.

Ayrıca, Buhara Caddesi'nde bir bakkalın kapısı kırılarak 2 bin TL'nin çalınması olayıyla ilgili yapılan kamera kayıtları çalışmalarında şüphelilerin C. H, H. A. K. ve U. D. isimli yaşları küçük çocukların oldukları öğrenildiği ve yakalanan şahıslar hakkında gerekli işlemlerin yapıldığı kaydedildi.

Açıklamanın devamında ise emlak alım satımı ile ilgili A.U. ile şüpheli M.D. arasında çıkan anlaşmazlık sonucu, M.D'nin, A.U. adlı müştekiyi Buhara Bulvarı'nda darp ederek kesici aletle yaralayıp kaçtığı, Başharık Mahallesi'nde yakalanarak tahkikata başlandığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Lübnan Ordusu’na yiyecek ve temizlik ürünü gönderildiLübnan Ordusu’na yiyecek ve temizlik ürünü gönderildiIrak'taki operasyonda çok sayıda mühimmat ele geçirildiIrak'taki operasyonda çok sayıda mühimmat ele geçirildiAlev alan transit kullanılmaz hale geldiAlev alan transit kullanılmaz hale geldiCoronavirus nedeniyle Türkiye'de 69 kişi daha hayatını kaybettiCoronavirus nedeniyle Türkiye'de 69 kişi daha hayatını kaybettiTrafik denetimleri gerçekleştirildiTrafik denetimleri gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER