HaberlerGündemÇaycuma"ya Yeni Yol Kazandırıldı

Çaycuma"ya Yeni Yol Kazandırıldı

Çaycuma ilçesinde, belediye tarafından 400 metre uzunluğunda yeni yol açıldı.

Çaycuma"ya Yeni Yol Kazandırıldı
Çaycuma ilçesinde, belediye tarafından 400 metre uzunluğunda yeni yol açıldı.

Çaycuma Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Başören’in girişimleri sonucunda ilçenin Velioğlu Mahallesi Yukarıgedikler mevkiindeki “Güçükaltı” ismi ile anılan bölgede iş makineleri ile yapılan çalışmalar sonucu, 400 metre uzunluğunda yeni yol açıldı. 11 gün süren çalışmalar sonucunda açılan yeni yolun, İstasyon Mahallesi Kent ormanı bağlantısını sağlayacağını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Başören, “Zor ve zahmetli olan bir çalışmayı daha tamamladık. Velioğlu Mahallemizin Yukarıgedikler bölümünden İstasyon Mahallemizdeki kent ormanına bağlantı yolu yaptık. Yeni yol halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Yapılan çalışmalardan memnun kalan Velioğlu Mahallesi sakinleri Belediye Başkanı Mithat Gülşen ve çalışmaların başından beri takip ve kontrol eden Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Başören’e teşekkür ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyuldu
SIRADAKİ HABER