HaberlerGündemÇanakkale ve Zonguldak'ta yüz yüze eğitime kar engeli

Çanakkale ve Zonguldak'ta yüz yüze eğitime kar engeli

​Coronavirus salgını nedeniyle uzun süredir yapılamayan yüz yüze eğitim, yoğun kar yağışı nedeniyle Çanakkale ve Zonguldak'ta bir gün daha yapılamayacak.

Çanakkale ve Zonguldak'ta yüz yüze eğitime kar engeli

15 Şubat Pazartesi günü (yarın) başlanması planlanan yüz yüze eğitim, Çanakkale ve Zonguldak beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle bir gün ertelendi.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, etkili olan kar yağışı nedeniyle 15 Şubat Pazartesi günü bazı okullarda başlayacak olan yüz yüze eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı.

Ayrıca, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan engelli personel ile hamile personel de yarın idari izinli sayılacak.

Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada ise kentte yoğun kar yağışı beklendiğinden buzlanma ve don olayı gibi ağır kış koşullarının olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi amacıyla yüz yüze eğitimin bir gün süreyle ertelenmesine karar verildiği bildirildi.

Valilik, eğitimin aksamaması için pazartesi günü uzaktan eğitim yapılacağını duyurdu.  

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandı​Afgan göçmenler kaçakçıların kıskacında​Afgan göçmenler kaçakçıların kıskacındaİzmir açıklarında 55 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 55 düzensiz göçmen kurtarıldı
SIRADAKİ HABER