HaberlerGündemÇanakkale ve Zonguldak'ta yüz yüze eğitime kar engeli

Çanakkale ve Zonguldak'ta yüz yüze eğitime kar engeli

​Coronavirus salgını nedeniyle uzun süredir yapılamayan yüz yüze eğitim, yoğun kar yağışı nedeniyle Çanakkale ve Zonguldak'ta bir gün daha yapılamayacak.

Çanakkale ve Zonguldak'ta yüz yüze eğitime kar engeli

15 Şubat Pazartesi günü (yarın) başlanması planlanan yüz yüze eğitim, Çanakkale ve Zonguldak beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle bir gün ertelendi.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, etkili olan kar yağışı nedeniyle 15 Şubat Pazartesi günü bazı okullarda başlayacak olan yüz yüze eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı.

Ayrıca, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan engelli personel ile hamile personel de yarın idari izinli sayılacak.

Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada ise kentte yoğun kar yağışı beklendiğinden buzlanma ve don olayı gibi ağır kış koşullarının olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi amacıyla yüz yüze eğitimin bir gün süreyle ertelenmesine karar verildiği bildirildi.

Valilik, eğitimin aksamaması için pazartesi günü uzaktan eğitim yapılacağını duyurdu.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER