HaberlerGündemÇanakkale'de ölüme terk edilen 33 düzensiz göçmen kurtarıldı

Çanakkale'de ölüme terk edilen 33 düzensiz göçmen kurtarıldı

Çanakkale’de Ayvalık ilçesi açıklarında 2 can salı içerisinde 33 düzensiz göçmen, Sahil Güvenlik Komutanlığı yetkilileri tarafından kurtarıldı.

Çanakkale'de ölüme terk edilen 33 düzensiz göçmen kurtarıldı

Düzensiz göçmenlerin Yunanistan Sahil Güvenlik unsurları tarafından Türkiye sularına iki can salı içerisinde geri bırakıldığı belirtildi.

Ölüme terk edilen göçmenler, Türkiye Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kurtarılarak, Küçükkuyu beldesindeki Sahil Güvenlik Karakolu’na götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER