HaberlerGündemCan salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldı

Can salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldı

​Yunanistan tarafından Türkiye Karasularına bırakılan 31 düzensiz göçmen Foça ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.

Can salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, İzmir'in Foça ilçesi açıklarında bugün saat 16.50'de 2 can salı içerisinde 31 düzensiz göçmenin olduğu bilgisinin alındığını belirtti.

Görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu, Yunanistan unsurları tarafından Türkiye Karasularına bırakılan can salları içerisindeki toplam 31 düzensiz göçmenin kurtarıldığı ifade edildi. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER