HaberlerGündemCamilerde hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Camilerde hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te 5 farklı camiden ses sistemi ile kamera kayıt cihazları çalan ve güvenlik kamerasından kimliği belirlenerek düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Camilerde hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerindeki 5 ayrı camiden ses sistemi ve kamera kayıt cihazlarının çalınması ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında camilerin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen E.D’nin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından , tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER