HaberlerGündemCamide namaz kılan kişinin cep telefonunu çalan şüpheli tutuklandı

Camide namaz kılan kişinin cep telefonunu çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te camide namaz kılan kişinin cep telefonunu çalan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konulurken şüphelinin 17’si camiden hırsızlık olmak üzere 35 suç kaydının bulunduğu belirtildi.

Camide namaz kılan kişinin cep telefonunu çalan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi İncilipınar Mahallesindeki Hayri Zengin Camii’nde namaz kılan kişinin cep telefonunu çalan kişinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında caminin güvenlik kamerasının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen ve 17’si camiden hırsızlık olmak üzere 35 suç kaydı bulunan İ.K. olduğu belirlendiği belirtilen açıklamada, şüphelinin Şahinbey ilçesi Barak Mahallesinde kovalamaca sonucu yakalandığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER