HaberlerGündemÇalınan bilgisayar sahibine teslim edildi

Çalınan bilgisayar sahibine teslim edildi

Mardin-Kızıltepe kara yolu üzerinde bulunan marketten çalınan dizüstü bilgisayar bulunarak sahibine teslim edildi.

Çalınan bilgisayar sahibine teslim edildi

Alınan bilgiye göre, Kızıltepe Eroğlu Mahallesi’nde bulunan markette meydana gelen hırsızlık olayı, Kızıltepe İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yapmış olduğu araştırma ve kamera kayıtlarının incelenmesi sonucu çözüldü.

Yapılan çalışmalar sonucu kimlikleri tespiti edilen Y.A, İ.A ve B.K isimli şahıslar marketten çaldıkları dizüstü bilgisayar ile Yenikent Mahallesinde yakalandı. Malzemeler market sahibine teslim edilirken şüphelilerin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

Jandarmadaki işlemleri devam eden devam şüphelilerle yapılan mülakatta İ.A ve B.K isimli şahısların, 2020 yılının sonunda 6 adet kanal mazgalının çalınması olayının da failleri olduğu tespit edildi.

Çaldıkları mazgalları H.K. isimli şahsın aldığının tespit edilmesi üzerine, şahıs hakkında da “Suç Eşyasını Satın Alma veya Kabul Etme” suçundan işlem başlatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştü​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdur​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdurGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıKudüs, Müslümanlar açısından akidevi bir meseledirKudüs, Müslümanlar açısından akidevi bir meseledir
SIRADAKİ HABER