HaberlerGündemÇalınan bilgisayar sahibine teslim edildi

Çalınan bilgisayar sahibine teslim edildi

Mardin-Kızıltepe kara yolu üzerinde bulunan marketten çalınan dizüstü bilgisayar bulunarak sahibine teslim edildi.

Çalınan bilgisayar sahibine teslim edildi

Alınan bilgiye göre, Kızıltepe Eroğlu Mahallesi’nde bulunan markette meydana gelen hırsızlık olayı, Kızıltepe İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yapmış olduğu araştırma ve kamera kayıtlarının incelenmesi sonucu çözüldü.

Yapılan çalışmalar sonucu kimlikleri tespiti edilen Y.A, İ.A ve B.K isimli şahıslar marketten çaldıkları dizüstü bilgisayar ile Yenikent Mahallesinde yakalandı. Malzemeler market sahibine teslim edilirken şüphelilerin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

Jandarmadaki işlemleri devam eden devam şüphelilerle yapılan mülakatta İ.A ve B.K isimli şahısların, 2020 yılının sonunda 6 adet kanal mazgalının çalınması olayının da failleri olduğu tespit edildi.

Çaldıkları mazgalları H.K. isimli şahsın aldığının tespit edilmesi üzerine, şahıs hakkında da “Suç Eşyasını Satın Alma veya Kabul Etme” suçundan işlem başlatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER