HaberlerGündemÇaldıkları internet kablosunu taşırken yakalandılar

Çaldıkları internet kablosunu taşırken yakalandılar

Ağrı'da internet sağlayıcı kabloları direkten koparıp çalan 3 hırsız Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanarak savcılığa sevk edildiler.

Çaldıkları internet kablosunu taşırken yakalandılar

Türk Telekom'a ait internet sağlayıcı kabloların koparılarak çalındığı ihbarını alan Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yürüttükleri çalışma kapsamında çalınan 100 metre kablo ile kabloyu çalan 3 hırsız yakalandı.

Konu ile ilgili Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan bilgilendirmede, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Emirliği ekipleri yürüttüğü çalışma doğrultusunda hırsızlığı gerçekleştiren M.K., M.A., ve R.T. isimli şüphelilerin olduğu ve çaldıkları kablolar ile yakalandıkları ayrıca R.T. isimli şahsın üzerinde kurusıkı tabanca ele geçirildiği, şüphelilerin ifadelerinin alınmasının ardından savcılığa sevk edildikleri belirtildi.

Şüphelilerin adliyedeki işlemleri devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul merkezli 36 ilde Silici-2 Operasyonuİstanbul merkezli 36 ilde Silici-2 Operasyonu Adıyaman'da ayağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildiAdıyaman'da ayağı kırık olarak bulunan dağ keçisi yetkililere teslim edildi"Evlat Nöbeti" Diyarbakır’dan Van’a taştı"Evlat Nöbeti" Diyarbakır’dan Van’a taştıİçişleri Bakanlığından borç yapılandırma genelgesiİçişleri Bakanlığından borç yapılandırma genelgesiDoğduğunda 6 ayağı, 2 kafası, 2 kuyruğu olan buzağı görenleri şaşırttıDoğduğunda 6 ayağı, 2 kafası, 2 kuyruğu olan buzağı görenleri şaşırttı
SIRADAKİ HABER