HaberlerGündemÇaldıkları internet kablosunu taşırken yakalandılar

Çaldıkları internet kablosunu taşırken yakalandılar

Ağrı'da internet sağlayıcı kabloları direkten koparıp çalan 3 hırsız Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanarak savcılığa sevk edildiler.

Çaldıkları internet kablosunu taşırken yakalandılar

Türk Telekom'a ait internet sağlayıcı kabloların koparılarak çalındığı ihbarını alan Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yürüttükleri çalışma kapsamında çalınan 100 metre kablo ile kabloyu çalan 3 hırsız yakalandı.

Konu ile ilgili Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan bilgilendirmede, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Emirliği ekipleri yürüttüğü çalışma doğrultusunda hırsızlığı gerçekleştiren M.K., M.A., ve R.T. isimli şüphelilerin olduğu ve çaldıkları kablolar ile yakalandıkları ayrıca R.T. isimli şahsın üzerinde kurusıkı tabanca ele geçirildiği, şüphelilerin ifadelerinin alınmasının ardından savcılığa sevk edildikleri belirtildi.

Şüphelilerin adliyedeki işlemleri devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER