HaberlerGündemÇaldıkları altınlarla araç takas etmeye çalışan şüpheliler yakalandı

Çaldıkları altınlarla araç takas etmeye çalışan şüpheliler yakalandı

Gaziantep’te bir iş yerinden 20 bin TL değerinde altın çalan 2 şüpheli çaldıkları altınlarla araç takası yaparken suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, tutuklandı.

Çaldıkları altınlarla araç takas etmeye çalışan şüpheliler yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Gazikent Mahallesi'nde bir iş yerinden 20 bin TL değerinde altın çalan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında iş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri belirlenen şüphelilerin çaldıkları altınlarla araç takası yaparken suçüstü yakalandığı bildirildi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüphelilerin, sevk edildikleri Gaziantep Adliyesinde çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ve ele geçirilen altınların ise sahibine teslim edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER