HaberlerGündemÇaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Çaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Ağrı'da bir mahallede hırsızlık için girdikleri evden ziynet eşyası, altın çalan 2 hırsız, çaldıklarını kuyumcuda bozdurduktan sonra yakalandılar.

Çaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Ağrı'da İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, bir evde çaldıkları altınları Tutak ilçesinde bulunan bir kuyumcuda bozdurduktan sonra yakalanarak tutuklandılar.

Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yapılan kamera ve saha araştırmaları sonucunda olayı gerçekleştirenlerin C.Y, H.A isimli şahıslar olduğu ve yakalanmaları için başlatılan çalışma neticesinde gözaltına alındıkları öğrenildi.

Zanlılar Emniyetteki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER