HaberlerGündemÇaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Çaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Ağrı'da bir mahallede hırsızlık için girdikleri evden ziynet eşyası, altın çalan 2 hırsız, çaldıklarını kuyumcuda bozdurduktan sonra yakalandılar.

Çaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Ağrı'da İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, bir evde çaldıkları altınları Tutak ilçesinde bulunan bir kuyumcuda bozdurduktan sonra yakalanarak tutuklandılar.

Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yapılan kamera ve saha araştırmaları sonucunda olayı gerçekleştirenlerin C.Y, H.A isimli şahıslar olduğu ve yakalanmaları için başlatılan çalışma neticesinde gözaltına alındıkları öğrenildi.

Zanlılar Emniyetteki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER