HaberlerGündemÇaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Çaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Ağrı'da bir mahallede hırsızlık için girdikleri evden ziynet eşyası, altın çalan 2 hırsız, çaldıklarını kuyumcuda bozdurduktan sonra yakalandılar.

Çaldıkları altınları kuyumcuda bozduran iki hırsız tutuklandı

Ağrı'da İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, bir evde çaldıkları altınları Tutak ilçesinde bulunan bir kuyumcuda bozdurduktan sonra yakalanarak tutuklandılar.

Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yapılan kamera ve saha araştırmaları sonucunda olayı gerçekleştirenlerin C.Y, H.A isimli şahıslar olduğu ve yakalanmaları için başlatılan çalışma neticesinde gözaltına alındıkları öğrenildi.

Zanlılar Emniyetteki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinlediAdıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinlediMalatya'da 3'ü düzensiz göçmen 14 kişi yakalandıMalatya'da 3'ü düzensiz göçmen 14 kişi yakalandıYapılandırma başvurusu için son hafta!Yapılandırma başvurusu için son hafta!Coronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiCoronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandı
SIRADAKİ HABER