HaberlerGündemÇağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın Aşkı Paravan mı?

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın Aşkı Paravan mı?

Bir zamanlar Tarkan ve Bilge Öztürk hakkında konuşulan paravan aşk iddiası şimdi Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy arasında ortaya atılıyor.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın Aşkı Paravan mı?

Medcezir dizisinin başrol oyuncuları hakkında bu iddiayı ortaya atan Onur Baştürk. Onur Baştürk bugünkü yazısında paravan aşkın sebebinin iki oyuncunun da imajını korumak olduğunu belirtiyor. Yazı şöyle devam ediyor: ”
 
Her şeyin bir oyundan ibaret, yani paravan olması.
 
Üstelik iki tarafın da bile isteye dahil olduğu, ünlüler katında çok sık rastlanan bir oyun bu.
 
Hiçbir zaman da tam olarak kanıtlanamaz, hep bir iddia olarak kalır. “Aslında onlar gerçekten sevgili değil” denilir, ama gerisi gelmez.
 
Paravan aşkların birçok sebebi, daha doğrusu karşılıklı çıkarı olabilir.
 
Ama dönüp dolaşıp varılan nokta aynı: İmajı korumak.
 
Artık insanlara sunulan imaj her ne ise onu hep sabit tutmak.
 
İşte çok konuşulan, güncel bir örnek: Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy. Medcezir dizisinin yeni sezon tanıtımı için birlikte objektif karşısına geçtiler. 
 
İlk çıkmaya başladıklarından beri bu ilişkinin paravan olduğu iddia ediliyor.
 
“Çünkü” deniliyor, “Sarıkaya"nın beraber görüntülendiği evli bir işadamı vardı, Çağatay"ın da unutturulması gereken bir uyuşturucu operasyonu. Ve ortada masum bir aşkın yaşandığı Medcezir dizisi…”

İşte hem o masumiyeti korumak hem de iki tarafın imajını bozmamak adına iki oyuncunun gerçek hayatta da flörte başladığı söylenir.
 
Son olarak Sarıkaya, Yaman Taciroğlu"yla beraber aynı masada baş başa otururken görüntülenince yeniden gündeme geldi işte bu söylenti kasırgası.” (gazetepress)

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER