HaberlerGündemÇağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aşkları jet hızıyla bitti

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aşkları jet hızıyla bitti

Medcezir dizisinde başrol oynayan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya kış aylarında ilişki yaşamaya başlamışlardı. Dizinin sezon arası vermesinin ardından ayrıldıkları gündeme gelen Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Temmuz ayında ayrılık kararı alarak herkesi şaşırttı. Serenay Sarıkaya jet hızıyla yeni bir sevgili buldu.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aşkları jet hızıyla bitti

22 Haziran-10 Temmuz arasında Amerika ve Meksika tatili yapan sevgililer dönüşte ayrılık kararı aldı. Türkiye'ye dönen ünlü çiftin yaz boyunca da ayrı ayrı tatil yaptı. 

SERENAY YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ 

Serenay Sarıkaya yeni sevgili bulmakta gecikmedi. Üstelik bu kez erkek arkadaşı gerçekten 'Yaman'. Serenay, Nedret-Ali Zafer Taciroğlu'nun oğlu Yaman ile önceki gün Taksim'de bir kafede görüntülendi. Yaman Taciroğlu, Serenay Sarıkaya ile buluşmaya eli boş gelmedi. Bir buket çiçek getirdi. Bu sırada Serenay Sarıkaya'nın bir hayranı ikiliyi baş başa görüntüleyip Twitter hesabından paylaştı.
 
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Şebnem Dönmez, Defne Kayalar, Murat Aygen ve Can Gürzap'ın rol aldığı ekranların fenomen dizisi "Medcezir"in çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Deniz kenarında gerçekleşen sahnelerden ilk kareler basına yansıdı.
 
Eylül ayının ilk haftalarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin 2. sezonuna ait tanıtım videosu çok yakında Star TV ekranlarında olacak.  
 
NEREDE KALMIŞTIK? 

 
Sude (Şebnem Dönmez) ve Asım Şekip Kaya'nın (Can Gürzap) olaylı düğünüyle geçtiğimiz sezona nokta koyan Medcezir'de; Amerika'ya gitmeye hazırlanan Mira (Serenay Sarıkaya), Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) kendisinden ayrılma ve İzmir'e yerleşme planını öğrendiğinde büyük bir acı yaşamıştı. Düğün gecesi Selim ve Ender'in geçirdiği korkunç kaza ise izleyenleri şoke etmişti. 
 
Yaman ve Mira ayrıldı mı? Mira Amerika'ya Yaman ise İzmir'e gitti mi? Hayatını kaybeden Ender'in ardından Selim ve oğulları Mert neler yaşadı? gibi birçok sorunun cevabı çok yakında Star TV"de olacak. 
 
Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ece Yörenç'in yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir, yeni sezona yine damga vuracak.

İLGİLİ HABERLER

Şehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı
SIRADAKİ HABER