HaberlerGündemBüyükşehir Belediyesi Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Aşevi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hayırsever vatandaşların kurban bağışlarını bekliyor.

Büyükşehir Belediyesi Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor
Büyükşehir Belediyesi Aşevi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hayırsever vatandaşların kurban bağışlarını bekliyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kendi imkânlarıyla ve bağışta bulunan hayırsever vatandaşların katkılarıyla önemli bir sosyal yardım merkezi haline dönüşen aşevi, yılın 12 ayı binlerce gerçek ihtiyaç sahibine ulaşıyor. Yaşlı ve evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşlarımıza özel servis yapan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, her sene olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da duyarlı ve hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarını bekliyor.

Yapılan açıklamada, yemek yardımı alacak vatandaşların gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığının ciddi araştırmalarla tespit edildiği belirtilerek “Büyükşehir Belediyesi Aşevi’ne bağış yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için kurban bedeli 530 TL olup, vatandaşlar bağış ödemelerini Ziraat Bankası Merkez Şubesi veya Porsuk Şubesi, İş Bankası Hamamyolu Şubesi, Vakıflar Bankası Merkez Şubesi’ne yapabilecekler. Kurban Bağışı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler 231 60 60 numaralı telefonu arayabilirler” denildi.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER