HaberlerGündemBüyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Büyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Şanlıurfa Haliliye Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Kenan Soylu, aşı-küpeleme yaparken hayvan tekmesi sonucu yaralandı.

Büyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Haliliye ilçesi Mehmetçik kırsal mahallesinde aşı- küpeleme işi yapan Veteriner Hekim Kenan Soylu,  büyükbaş hayvan tekmesi neticesinde burun kemiği iki yerden kırıldı. Yaralanan veteriner hastanede tedavi altına alındı.

Tarım-Orman çalışanlarının yetkili sendikası Toç Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada,  "Yaralanan mesai arkadaşımıza acil şifalar diliyor, tüm teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Fiili Hizmet Süresi Zammı’nın (Yıpranma Payı) Tarım ve Orman Bakanlığı çalışanlarımıza özgü, unvan veya sınıf ayrımı olmaksızın tüm çalışanlarımızı kapsayacak bir yasa teklifinin Bakanlığımız tarafından hazırlanmasını ve TBMM Başkanlığına sunularak bir an evvel yasalaşmasına yönelik haklı talebimizi bir daha dile getiriyoruz." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığı Suudi Arabistan'da sivil yerleşim birimlerini hedef alan saldırıyı kı Dışişleri Bakanlığı Suudi Arabistan'da sivil yerleşim birimlerini hedef alan saldırıyı kıHatalı sollama sonucu kamyonet devrildiHatalı sollama sonucu kamyonet devrildiSalgın sürecinden etkilenen esnafın vergi erteleme listesine alınmamasına MESOB'dan tepkiSalgın sürecinden etkilenen esnafın vergi erteleme listesine alınmamasına MESOB'dan tepkiBursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördüMalatya Büyükşehir Belediyesinden su borcu yapılandırması için son hafta uyarısıMalatya Büyükşehir Belediyesinden su borcu yapılandırması için son hafta uyarısı
SIRADAKİ HABER