HaberlerGündemBüyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Büyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Şanlıurfa Haliliye Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Kenan Soylu, aşı-küpeleme yaparken hayvan tekmesi sonucu yaralandı.

Büyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Haliliye ilçesi Mehmetçik kırsal mahallesinde aşı- küpeleme işi yapan Veteriner Hekim Kenan Soylu,  büyükbaş hayvan tekmesi neticesinde burun kemiği iki yerden kırıldı. Yaralanan veteriner hastanede tedavi altına alındı.

Tarım-Orman çalışanlarının yetkili sendikası Toç Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada,  "Yaralanan mesai arkadaşımıza acil şifalar diliyor, tüm teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Fiili Hizmet Süresi Zammı’nın (Yıpranma Payı) Tarım ve Orman Bakanlığı çalışanlarımıza özgü, unvan veya sınıf ayrımı olmaksızın tüm çalışanlarımızı kapsayacak bir yasa teklifinin Bakanlığımız tarafından hazırlanmasını ve TBMM Başkanlığına sunularak bir an evvel yasalaşmasına yönelik haklı talebimizi bir daha dile getiriyoruz." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER