HaberlerGündemBüyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Büyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Şanlıurfa Haliliye Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Kenan Soylu, aşı-küpeleme yaparken hayvan tekmesi sonucu yaralandı.

Büyükbaş hayvanın tekmelediği veterinerin burnu kırıldı

Haliliye ilçesi Mehmetçik kırsal mahallesinde aşı- küpeleme işi yapan Veteriner Hekim Kenan Soylu,  büyükbaş hayvan tekmesi neticesinde burun kemiği iki yerden kırıldı. Yaralanan veteriner hastanede tedavi altına alındı.

Tarım-Orman çalışanlarının yetkili sendikası Toç Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada,  "Yaralanan mesai arkadaşımıza acil şifalar diliyor, tüm teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Fiili Hizmet Süresi Zammı’nın (Yıpranma Payı) Tarım ve Orman Bakanlığı çalışanlarımıza özgü, unvan veya sınıf ayrımı olmaksızın tüm çalışanlarımızı kapsayacak bir yasa teklifinin Bakanlığımız tarafından hazırlanmasını ve TBMM Başkanlığına sunularak bir an evvel yasalaşmasına yönelik haklı talebimizi bir daha dile getiriyoruz." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER