HaberlerGündemBursalılar, güneşin ardından gelen yağmuru sevinçle karşıladı

Bursalılar, güneşin ardından gelen yağmuru sevinçle karşıladı

Bursa’da, 30 dereceye yükselen sıcaktan bunalan vatandaşlar, aniden bastıran yağmuru sevinçle karşıladı. Sağanağa hazırlıksız yakalanan Bursalılar, zor anlar yaşadı. Önceki gün 35 dereceye yükselen hava sıcaklığı bugün 28 dereceye kadar geriledi. Saat 15.30 sıralarında ise yağmur sürprizi yaşandı. Sıcaktan bunalan vatandaşlar, aniden bastıran yağmur ile şaşkına döndü. Birçok insan bina diplerine, otobüs duraklarına sığındı. Yanında şemsiyesi bulunmayanlar ise ıslanmaktan kurtulamadı.

Bursalılar, güneşin ardından gelen yağmuru sevinçle karşıladı
Bursa’da, 30 dereceye yükselen sıcaktan bunalan vatandaşlar, aniden bastıran yağmuru sevinçle karşıladı. Sağanağa hazırlıksız yakalanan Bursalılar, zor anlar yaşadı.

Önceki gün 35 dereceye yükselen hava sıcaklığı bugün 28 dereceye kadar geriledi. Saat 15.30 sıralarında ise yağmur sürprizi yaşandı. Sıcaktan bunalan vatandaşlar, aniden bastıran yağmur ile şaşkına döndü. Birçok insan bina diplerine, otobüs duraklarına sığındı. Yanında şemsiyesi bulunmayanlar ise ıslanmaktan kurtulamadı.

YOLLARDA GÖLETLER OLUŞTU

Özellikle şehir merkezinde etkisini gösteren yağmur, trafikte de uzun kuyruklar oluşmasına yol açtı. Yollarda oluşan göletler sürücülere zor anlar yaşattı. Tüm olumsuzluklarına rağmen, yağmur sevinçle karşılandı.

VATANDAŞLAR SEVİNÇLE KARŞILADI

Vatandaşlar, Ramazan ayında aşırı sıcaklardan bunaldıklarını belirterek, yağmur sayesinde serinlediklerini belirtti. Islanmalarına rağmen yağmurun rahmet ve bereket yönüne dikkat çeken Bursalılar, sağanağın devamını diledi.

SAĞANAK GEÇİŞLERİ OLACAK

Meteoroloji yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Bursa’nın değişik kesimlerinde zaman zaman sağanak geçişleri olacak. Ancak yarın yağmur beklenmiyor. Hava sıcaklığının ise 1-2 derece daha yükseleceği tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Seyir halinde olan taksi alev aldı biri ağır 2 yaralıSeyir halinde olan taksi alev aldı biri ağır 2 yaralı Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı
SIRADAKİ HABER