HaberlerGündemBursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Merkez Yıldırım ilçesindeki bir sanayi sitesinde meydana gelen hortum nedeniyle bir kişi yaralanırken onlarca iş yeri ve araç hasar gördü.

Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Edinilen bilgilere göre, Otosansit Sanayi Sitesinde şiddetli rüzgar sırasında oluşan hortum sebebiyle 20 iş yerinin çatısı uçtu. Çatıdan kopan saç ve demirler orada bulunan K.Ö'nün (38) başına düştü.

Ağır yaralanan K.Ö. 112 ambulansıyla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Çatıdan kopan saç ve demirler park halindeki 12 aracın üzerine düştü. 20 iş yeri ve araçlarda maddi hasar oluşurken o anlar kameralara saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde vatandaşların büyük panik yaşadığı görülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER