HaberlerGündemBursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Merkez Yıldırım ilçesindeki bir sanayi sitesinde meydana gelen hortum nedeniyle bir kişi yaralanırken onlarca iş yeri ve araç hasar gördü.

Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Edinilen bilgilere göre, Otosansit Sanayi Sitesinde şiddetli rüzgar sırasında oluşan hortum sebebiyle 20 iş yerinin çatısı uçtu. Çatıdan kopan saç ve demirler orada bulunan K.Ö'nün (38) başına düştü.

Ağır yaralanan K.Ö. 112 ambulansıyla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Çatıdan kopan saç ve demirler park halindeki 12 aracın üzerine düştü. 20 iş yeri ve araçlarda maddi hasar oluşurken o anlar kameralara saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde vatandaşların büyük panik yaşadığı görülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de 64 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 64 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da "Torbacı" operasyonu: 29 kişi yakalandıİstanbul'da "Torbacı" operasyonu: 29 kişi yakalandıParkta pitbull köpek gezdirme kavgası: Bir yaralıParkta pitbull köpek gezdirme kavgası: Bir yaralıİstanbul'da aranma kaydı bulunan 4 kişi yakalandıİstanbul'da aranma kaydı bulunan 4 kişi yakalandıMardin Valisi Demirtaş’ın ilçe ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın ilçe ziyaretleri sürüyor
SIRADAKİ HABER