HaberlerGündemBursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Merkez Yıldırım ilçesindeki bir sanayi sitesinde meydana gelen hortum nedeniyle bir kişi yaralanırken onlarca iş yeri ve araç hasar gördü.

Bursa'da sanayi sitesinde hortum: 20 iş yeri ve 12 araç zarar gördü

Edinilen bilgilere göre, Otosansit Sanayi Sitesinde şiddetli rüzgar sırasında oluşan hortum sebebiyle 20 iş yerinin çatısı uçtu. Çatıdan kopan saç ve demirler orada bulunan K.Ö'nün (38) başına düştü.

Ağır yaralanan K.Ö. 112 ambulansıyla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Çatıdan kopan saç ve demirler park halindeki 12 aracın üzerine düştü. 20 iş yeri ve araçlarda maddi hasar oluşurken o anlar kameralara saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde vatandaşların büyük panik yaşadığı görülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Hatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandı​Afgan göçmenler kaçakçıların kıskacında​Afgan göçmenler kaçakçıların kıskacında
SIRADAKİ HABER