HaberlerGündemBursa'da aralıksız yağan kar yağışı kenti beyaza bürüdü

Bursa'da aralıksız yağan kar yağışı kenti beyaza bürüdü

Bursa'da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece saatlerinde de etkili olurken, şehir merkezinde kar kalınlığı 25 santimetreye ulaştı.

Bursa'da aralıksız yağan kar yağışı kenti beyaza bürüdü

Bursa'da başlayan kar yağışı, gece saatlerinde de etkisini devam ettirdi. Yaklaşık 6 saattir devam eden kar yağışı sebebiyle şehir merkezinde kar kalınlığı 25 santimetreye ulaştı.

Etkili olan kar yağışı sebebiyle araç sürücüleri zor anlar yaşadı. Tedbirsiz yola çıkan araç sürücüleri, beraberinde kazaları da getirirken, yolda kalan araçlar, vatandaşların yardımıyla hareket edebildi. Yetkililer, vatandaşları zincirsiz ve kar lastiksiz yola çıkmamaları konusunda uyardı.

 Belediye ekipleri ana caddelerde kar küreme araçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bursa genelinde kar yağışının pazar günü de etkili olacağı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER