HaberlerGündemBurdur Yatırımları Fotoğraflarla Paylaşıldı

Burdur Yatırımları Fotoğraflarla Paylaşıldı

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, görevi süresinde arşivlediği ve Burdur yatırımlarının anlatıldığı bir fotoğraf sergisi açtı.

Burdur Yatırımları Fotoğraflarla Paylaşıldı
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, görevi süresinde arşivlediği ve Burdur yatırımlarının anlatıldığı bir fotoğraf sergisi açtı.

Burdur Belediyesi Merkez Hizmet Binası fuayesinde gerçekleşen fotoğraf sergisinin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, Mehmet Akif Ersoyl Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı, İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Ekici kesti.

Burdur’da 2003-2013 yılları arasında yapılan yatırımları, etkinlik ve programlarda elde ettiği fotoğrafları paylaşan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, fotoğrafların arasında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve bakanların Burdur ziyaretlerinin yanı sıra gazetecilerin fotoğraflarını da sergiledi.

Yaklaşık 12 yılda biriktirdiği 650 adet fotoğrafı sergilemekten mutluluk duyduğunu ifade eden Özçelik, "Eski günleri hatırlama adına, 2003-2013'te yapılan çalışmaları hatırlatmak adına böyle bir fotoğraf sergisi açmayı uzun zamandır düşünüyordum bugün gerçekleştirdim. Gerçekten çok mutluyum" şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Nesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendiNesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendiBeykoz açıklarına sürüklenen gemi ile ilgili İstanbul Valiliğinden açıklama geldiBeykoz açıklarına sürüklenen gemi ile ilgili İstanbul Valiliğinden açıklama geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Elon Musk ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan Elon Musk ile telefonda görüştü​Adalet Bakanlığı e-duruşma uygulaması 505 mahkemede uygulanıyor​Adalet Bakanlığı e-duruşma uygulaması 505 mahkemede uygulanıyorDiyanet İşleri Başkanlığı Berhan Şimşek hakkında suç duyurusunda bulunacakDiyanet İşleri Başkanlığı Berhan Şimşek hakkında suç duyurusunda bulunacak
SIRADAKİ HABER