HaberlerGündemBünyan"da El Değmedik Yer Kalmayacak

Bünyan"da El Değmedik Yer Kalmayacak

Bünyan Belediyesi 2013 yaz dönemi çalışmaları dahilinde devam eden Sümer mahallesi yol çalışmaları hafta başından beri devam ediyor.

Bünyan"da El Değmedik Yer Kalmayacak
Bünyan Belediyesi 2013 yaz dönemi çalışmaları dahilinde devam eden Sümer mahallesi yol çalışmaları hafta başından beri devam ediyor.

Su ve kanalizasyon şebekesinin tamamen yenilenerek sürdürülen alt yapı çalışmalarından sonra üst yapı çalışmalarının hızla devam ettiği Sümer Mahallesi 42 Evler sokakta yol çalışmalarından sonra parke ve çevre düzenlemesi yapılacak.

Çalışmalar konusunda bir değerlendirme yapan Bünyan Belediye Başkanı Mehmet Özmen “Bünyan’da her cadde ve sokağa hizmet gidecektir. Şuan tüm birimlerimiz yaz dönemi çalışmalarına hızla devam ediyor. En kısa zamanda parke çalışmaları da başlayacak. Bünyan’da elimizin değdiği her yer güzelleşecek, kimsenin şüphesi olmasın. Biz şahıslara özel değil memlekete hizmet ediyoruz. Yalnızca sabır ve zamana ihtiyacımız var. Bu çalışmalarda tüm emeği geçen çalışma arkadaşlarıma, daire müdürlerime ve birim amirlerine gece gündüz gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı
SIRADAKİ HABER