HaberlerGündemBUGİAD"lı kadın girişimcilerden Çanakkale çıkarması

BUGİAD"lı kadın girişimcilerden Çanakkale çıkarması

Çanakkale’yi gezen Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Kadın Girişimciler Komisyonu üyeleri, Çanakkale Girişimci İş Adamları ve Sanayicileri Derneği’ni (ÇAGİAD) ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarete BUGİAD Kadın Girişimciler Komisyonu’ndan 15 üye ve ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen, Genel Sekreter Turgay Bayrak ve derneğin kadın üyeleri katıldı. ÇAGİAD yönetimini BUGİAD’ın ça

BUGİAD"lı kadın girişimcilerden Çanakkale çıkarması
Çanakkale’yi gezen Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Kadın Girişimciler Komisyonu üyeleri, Çanakkale Girişimci İş Adamları ve Sanayicileri Derneği’ni (ÇAGİAD) ziyaret etti.

Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarete BUGİAD Kadın Girişimciler Komisyonu’ndan 15 üye ve ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen, Genel Sekreter Turgay Bayrak ve derneğin kadın üyeleri katıldı. ÇAGİAD yönetimini BUGİAD’ın çalışmaları hakkında bilgilendiren Kadın Girişimciler Komisyonu koordinatörü Zehra Oral, şehitler diyarı Çanakkale’de olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

MODELİMİZ BUGİAD

ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen, Bursa’nın en başarılı STK’sı BUGİAD’ı takdir edip örnek aldıklarını belirterek, “1994 yılında Genç İş Adamları adıyla kurulan derneğimiz Çanakkale’nin en büyük SİAD’ı konumuna ulaştı. Ecdad vatan uğruna her türlü fedakârlığı yapmış. Bize de düşen atalarımızın gösterdiği özveriyi devam ettirmek ve Çanakkale ruhu ile hareket etmek. BUGİAD Bursa için ne anlam ifade ediyorsa, ÇAGİAD’ın da Çanakkale için aynı anlamı ifade etmesi için çalışacağız” dedi.

ÇAGİAD’ın kadın girişimcilerinden Sinem Eren Altınay’ın, Şükran Hanım Şekerleme tesislerini gezen BUGİAD heyeti, üretim aşamasını büyük ilgiyle takip etti. Üretilen şekerlemelerden de tadan kadın girişimciler, Altınay’ın girişimcilik hikayesini kendisinden dinledi.

Ziyaretin ardından Aynalı Çarşı, Nusret Mayın Gemisi ve Şehitliği gezen Kadın Girişimciler, Çanakkale’nin tarihine hayran kaldıklarını dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER