HaberlerGündemBTSO, Ramazan ayında 120 bin Bursalıya iftar verdi

BTSO, Ramazan ayında 120 bin Bursalıya iftar verdi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) ‘Ramazan’da Birlikte Olalım’ kampanyası çerçevesinde düzenlenen 'İftar Sofrası' 1 ay boyunca 120 bine yakın Bursalı vatandaşı ağırladı.

BTSO, Ramazan ayında 120 bin Bursalıya iftar verdi
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) ‘Ramazan’da Birlikte Olalım’ kampanyası çerçevesinde düzenlenen 'İftar Sofrası' 1 ay boyunca 120 bine yakın Bursalı vatandaşı ağırladı.

BTSO ev sahipliğinde Bursalı işadamlarının katkılarıyla gerçekleştirilen 'İftar Sofrası'nda, Bursalılar hep beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı. Yıldırım Belediyesi Katlı Otoparkı, Çarşamba Pazaryeri ve İsabey’de Bursa halkına hizmet veren BTSO iftar sofraları, aynı zamanda Ramazan ayının birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirdi. Birlik ve dayanışma duygularının zirve yaptığı Ramazan ayını geride bıraktıklarını kaydeden BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Ramazan’da Birlikte Olalım" programının şehrin önde gelen iş adamlarının Bursalılar ile buluşmasını sağladığını kaydetti.

Ramazan ayı boyunca yaklaşık 120 bine yakın vatandaşı ağırladıklarını belirten Burkay, şöyle konuştu: "BTSO olarak bu eşsiz manevi iklime, geçen sene olduğu gibi bu sene de önemli katkı sunmak adına yola çıktık. Hayırsever iş adamlarımızın katılımıyla 3 ayrı noktada iftar alanı kurduk. Ramazan ayı boyunca her akşam 4 bine yakın Bursalı ile iftarlarımızı birlikte açtık. Oluşturduğumuz iftar sofraları, vatandaşlar arasında dayanışma ve birlik beraberlik duygularını güçlendirdi. Artık zaman bir olma zamanıdır. Bu iftar programlarında bu duyguyu yaşıyoruz."

Meclis Başkanı Remzi Topuk ise kampanyaya destek veren meclis üyelerine ve Bursa iş dünyasına teşekkür etti. Topuk, "İş dünyamızın temsilcileri ile vatandaşlarımız bir araya geldi, hep birlikte sofraya oturduk, birlikte iftar yaptık. Birlik ve beraberlik ayında BTSO olarak birlikte hareket etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye: "İslam karşıtlığıyla topyekûn mücadele etmeliyiz"Bakan Çavuşoğlu'ndan AB'ye: "İslam karşıtlığıyla topyekûn mücadele etmeliyiz"BM İnsani İşler Eşgüdüm Ofisi İstanbul'da ofis açacakBM İnsani İşler Eşgüdüm Ofisi İstanbul'da ofis açacakMeteorolojiden kuvvetli buzlanma don ve çığ tehlikesi uyarısıMeteorolojiden kuvvetli buzlanma don ve çığ tehlikesi uyarısıDışişleri Bakanlığından "Dostluk" anlaşması açıklamasıDışişleri Bakanlığından "Dostluk" anlaşması açıklamasıİzmir'de son 24 saatte 100'den fazla sarsıntı yaşandıİzmir'de son 24 saatte 100'den fazla sarsıntı yaşandı
SIRADAKİ HABER