HaberlerGündemBrezilya’da belediye başkan adayı canlı yayında kalp krizi geçirerek öldü

Brezilya’da belediye başkan adayı canlı yayında kalp krizi geçirerek öldü

Brezilya’da, Bom Jesus do Itabapoana Belediye Başkan adayı Paulo Sérgio Cyrillo, canlı web yayını sırasında geçirdiği kalp krizi nedeni ile hayatını kaybetti.

Brezilya’da belediye başkan adayı canlı yayında kalp krizi geçirerek öldü

Brezilya’da Bom Jesus do Itabapoana belediye başkanı adayı Cumhuriyetçilerin adayı İnşaat Mühendisi Paulo Sérgio Cyrillo (73) rakipleri ile birlikte video paylaşım sitelerinden birine canlı yayın konuğu olarak katıldı.

Metropolitan College São Carlos (Famesc) ve Brezilya Bom Jesus Barosu (OAB) tarafından düzenlenen canlı yayın sırasında belediye başkanı seçilmesi halinde yapacaklarını anlatan Cyrillo, konuşması sırasında kalp krizi geçirdi. Kalp krizi geçirme anı ve sonrasında yaşananlar saniye saniye kaydedildi.

Canlı yayınının kesilmesinin ardından etkinlik organizatörü tarafından sosyal medyada paylaşılan mesajda şu ifadeler kullanıldı:

"Sevgili Paulo Sergio Cyrillo'nun ölümüyle ilgili üzücü haber geldi. Duygularımızı ifade edecek sözümüz yok. Allah’tan bu acı zamanında ailenin ve arkadaşların kalbini teselli etmesini istiyoruz. Çok saygılar ile taziyelerimizi sunarız." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER