HaberlerGündemBozüyük'te Eski Çöp Kutuları Yenileniyor

Bozüyük'te Eski Çöp Kutuları Yenileniyor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde ana cadde üzerinde bulunan eski çöp kutuları yenileriyle değiştiriliyor.

Bozüyük'te Eski Çöp Kutuları Yenileniyor
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde ana cadde üzerinde bulunan eski çöp kutuları yenileriyle değiştiriliyor.

Bozüyük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Hükümet Caddesi üzerinde bulunan eski, kırılmış ve paslanmış çöp kovaları yerlerinden sökülerek yeni ahşap görünümlü modern çöp kovaları yerleştiriliyor. Ana caddenin her iki tarafında yapılacak uygulamada yeni çöp kovalarının montajı yaklaşık 50 metre aralıkla yapılıyor. Ana caddenin eski görüntüsünün yenilenmesini, daha estetik ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan modern, ahşap görünümlü çöp kovaları ayrıca ana caddenin daha temiz ve daha hijyen kalmasını da sağlayacak.

Konu ile ilgili olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; ana cadde üzerine yerleştirilen çöp kovalarının cadde üzerinde bulunan iş yerlerinin çöp koymaları için değil tamamen vatandaşların kullanımına yönelik olarak yerleştirildiği, ayrıca ana cadde üzerinde bulunan iş yerlerine yönelik olarak 20 Mayıs 2013 Pazartesi günü uygulamaya başlayan atık çıkarma saatlerine riayet edilmesiyle de ana cadde üzerinde her zaman daha hijyen ve daha temiz bir görünüm elde edileceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorHava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadı
SIRADAKİ HABER