HaberlerGündemBosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi bugün Türkiye'ye geliyor

Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi bugün Türkiye'ye geliyor

Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabetle, bugün resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.

Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi bugün Türkiye'ye geliyor

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ile Konsey üyeleri Zeljko Komsic ve Şefik Caferoviç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine icabetle, bugün Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecekler.

Ziyaret sırasında yapılacak görüşmelerde, ikili ilişkiler tüm veçheleriyle gözden geçirilecek, ortak altyapı projeleri başta olmak üzere Türkiye-Bosna Hersek arasında işbirliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacak.

Görüşmelerde ikili ilişkilerin yanısıra ayrıca, güncel bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunulması da öngörülüyor.

Ziyaret vesilesiyle, ikili ilişkilerin ahdi zeminini daha da güçlendirecek anlaşmaların imzalanması da gündemde.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER