HaberlerGündemBoşanmak isteyen eşini bıçaklayan zanlı yakalandı

Boşanmak isteyen eşini bıçaklayan zanlı yakalandı

Gaziantep'te boşanmak isteyen eşini bıçakla yaralayan kişi, polis ekiplerince saklandığı sazlık alanda yakalandı.

Boşanmak isteyen eşini bıçaklayan zanlı yakalandı
Gaziantep'te boşanmak isteyen eşini bıçakla yaralayan kişi, polis ekiplerince saklandığı sazlık alanda yakalandı.

29 Ekim Mahallesi 73 nolu Sokak'ta yaşanan olayda; Müslüm Ş. isimli bir kişi kendisinden boşanmak isteyen eşi Elif Ş. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlenen öfkeli koca, 29 Ekim Aile Sağlığı Merkezi önünde eşini bıçakla yaraladı. Yaralanan kadın vatandaşların yardımı ile sağlık merkezine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Sağlık merkezine girmek isteyen Müslüm Ş.'ye çevredeki vatandaşlar izin vermedi. Bunun üzerine eve giden zanlı, pompalı tüfekle sağlık merkezi önüne geri geldi. Polisleri gören zanlı havaya ateş açarak kaçtı. Kaçan zanlıyı yakalayabilmek için olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Mahalleyi abluka altına alan polis ekipleri, kaçan zanlıyı, sazlık alanda yakaladı. Şüpheli gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Doğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladı
SIRADAKİ HABER