HaberlerGündemBoğulmak üzere olan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Boğulmak üzere olan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Muğla'da, Yunanistan sahil güvenlik unsurlarınca Türkiye kara sularına itilen 42 sığınmacı Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Boğulmak üzere olan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesi Karaada açıklarında, lastik bot içerisinde yardım talebinde bulunan bir grup düzensiz göçmen olduğu bilgisi üzerine harekete geçildi.

Lastik botun su alması nedeniyle yardım talebinde bulunulduğu bilgisinin alınması üzerine görevlendirilen Sahil Güvenlik Botları, 34 göçmeni sahil güvenlik botuna alarak karaya çıkardı.

Marmaris ilçesi Serçe Koyu açıklarında da can Salı içerisinde bir grup sığınmacının bulunduğu belirlendi.

Yunanistan unsurlarınca Türkiye Karasularına bırakılan can salı içerisindeki 8 düzensiz göçmen kurtarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER